Kindervakantiespelen Delfzijl - Lutje grut

Het archief | Lutje Grut 2010

Lutje Grut 2009 | Overzicht archief | Lutje Grut 2011

 

De kindervakantiespeelweken werden dit jaar voor de 54e keer georganiseerd.

 

Locatie: In en om gymlokaal " het Rek" aan de Gevelsteen 4 in Delfzijl. Met slecht weer kon worden uitgeweken naar gymlokaal "Flambouw" in Delfzijl-noord.

 

Het thema van dit jaar was "Carnaval"

 

De poster: Er is dit jaar geen poster gemaakt, wel was er een logo wat op het t-shirt is gedrukt.

 

Leuke weetjes:

Het bestuur van dit jaar bestond uit de volgende personen:

Tot 01-06-2010

Bert Klok: voorzitter

Jeroen Jongejan: penningmeester

Annemarie Valentijn: secretaris

 

Vanaf 01-06-2010

Voorzitter: vacature

Penningmeester: Onno Ringnalda

Secretaris: vacature

 

Overige medewerkers van dit jaar:

Andrea Nieboer: coördinator

Trieneke Ottens: coördinator

Petra Delger: coördinator

 

Fokko Bronsema (website), Lindy van Warners (knutselen), Linda Doorn (sport spel jong), Stephan Dijkstra (sport spel jong), Daniëlle Eitens (sport spel oud), Joris de Jonge (fotografie), Gitta Reitsma (fotografie), Moniek Smit (E.H.B.O.), Gea van Meerendonk (keuken), Hans Zwitink (t-shirts),  

Leiding en hulpleiding : Mirthe Timmer, Lisa Blaauw, Hodan Mouse Kadir, Nicole Blaauw, Joaquim Obispo, Shanon Meintsma, Melanie Bult, Nathalie Vroom, Miranda Vermeij, Rianne Smit, Anja Paapst,  Eva Gerritsen, Paul Cock, Evelien Regensburg,Ilse Kamminga, Annemiek van Angelen, Gerdy Schutter, Natasja Schurer, Priscilla Schurer, Marlon Oldenburg, Mirjam Kieffer, Sharon Kuiper, Sven Reiffers (deed ook het avondprogramma voor de vrijwilligers), Dennis Boer, Simone Blaauw, Patrick Reitsma, Sonja Bulten, Sisu Chou, Lucy Nieboer, Amanda de Noord, Mark Schouten, Celine Tualena, Rianne Slagter, Bart Klasens, Arjan Sturing, Arnout Swint, Steven Prins, Nanda van der Zee, Kimberly Mulder, Mark Viel, Lisette Viel, Marco Boer en Richard Groenewegen.

Hulp-hulpleiding: Esmee Guikema, en Lillian Ottens

Ondersteuning/overig (vervoer, boodschappen, smincken, spookfilm, eindmanifestatie, voorbereiding TDMP) ) Maikel Mannes, Frank Oosterhuis, Kaj-Arne Peninga, Chantal Kloosterman, Kirsten Oosterhuis, Albert Schreuder, Christina Schreuder, Robin Lok, Feyzullah Gur, Danny Nijboer, Mariska Meijer, Lotte Huiberts